151 години от обесването на Васил Левски

На 19. февруари ОУ “ Христо Ботев“ отбеляза 151 години от обесването на Васил Иванов Кунчев.
Учениците от клуб „Аз обичам България“ рецитираха стихове
с огнен жар и плам, посветени на Апостола.
Сашо Димитров изпълни прекрасната песен „Кажи ми, горо“ и накараха всички присъстващи да затаят дъх.

Опазване на природата

Мотивирани от урока по Родинознание „Опазване на природата“, учениците от 2. клас изявиха желание да почистят зелените площи около своето училище. Малчуганите се справиха чудесно с разделното изхвърляне на събраните отпадъци.